USA suursaadiku residentsis toimus vastuvõtt Ameerika Ühendriikide iseseisvuspäeva tähistamiseks
Vaata pilte siit:
Vaata pilte siit:
Tervise Arengu Instituudi (TAI) psühhiaatriateenuse värske statistika valguses võib oletada, et järjestikuste ühiskondlike kriiside pikaajalised mõjud inimeste vaimsele tervisele alles võivad suuremas ulatuses avalduma hakata, eriti neil, kes on haavatavamad – lapsed ja noored, nentis psühholoog, pereterapeut ja Eesti Koolipsühholoogide Ühingu juht...
Viimaste aastakümnete jooksul on vanaemaks olemise tähendus Eesti peredes märgatavalt muutunud. Kui varem peeti iseenesestmõistetavaks, et vanaema on kodune, alati kättesaadav ja valmis lapselapsi hoidma, siis nüüdseks on see roll muutunud mitmetahulisemaks.
REPLIIK on Eesti Naise veebis ilmuv rubriik, kus igal reedel tuuakse esile ühe käesoleval nädalal välja öeldud märkimisväärse mõtte mõnelt Eesti naiselt.
Autosõidu õppimine ei ole ainult tehniliste oskuste omandamine. See on emotsionaalne teekond, mis on täis uusi kogemusi, õnnestumisi, ebakindlust ja vahel ka frustratsiooni.
Psühholoog Karmen Maikalu rääkis portaalile Eeter antud intervjuus, et oleme jäänud lähedaste keskel üksildaseks, sest kiire elutempo tõttu kannatavad just meie lähisuhted. Lastel tekitab üksildus käitumisprobleeme, samal ajal maadlevad täiskasvanud läbipõlemisega. Maikalu sõnul peame vaimse tervise hoidmiseks väärtustama kõige elementaarsemaid...
Miks ei kipu mehed rääkima nende vastu suunatud perevägivallast? "Kui naine ründab meest, ei sobitu see stereotüübiga ja seda võidakse pidada ebaloomulikuks või isegi naljakaks," sõnab psühholoog Karmen Maikalu.
Juba 2012. aastast toimuvad SA Väärtustades Elu eestvedamisel intrigeerivad emadepäeva- ja isadepäevakonverentsid. Konverentsi korraldusmeedkonda on algusest peale kuulunud ka Karmen Maikalu, kes seekordsel konverentsil "Kuhu küll kõik mehed jäid?" oli koos ajakirjanik Hannes Hermakülaga moderaatorirollis.